Anna Słowikowska

Anna
Słowikowska

Właścicielka i pomysłodawczyni gabinetów Podomedical. Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, kierunku kosmetologia. Od 10 lat na co dzień zajmująca się zabiegami z zakresu podologii. Swoją przygodę ze stopami zaczynała od podstawowych pedicure, przechodząc do coraz trudniejszych zabiegów związanych z wrastaniem paznokci, usuwaniem odcisków itp. Jej ścieżka zawodowa pokazuje, że podologii pomimo lat pracy nigdy nie można przestać się uczyć. Bierze udział w licznych szkoleniach z zakresu fizjoterapii, leczenia ran przewlekłych oraz zabiegów podologicznych po to żeby świadczyć zabiegi na najwyższym poziomie.

Prywatnie mama, pasjonatka podróży i miłośniczka przyrody.

Daria Rok

Daria
Rok

Dlaczego pacjenci wybierają nas?

Pacjenci wybierają nasze gabinety ponieważ otaczamy ich profesjonalną opieką i kompleksowym podejściem do ich problemów. Każdy kto trafia do nas jest traktowany indywidualnie, poświęcamy czas na odpowiedź na jego pytania i szczegółowe opisanie terapii która dla niego przygotowaliśmy. Kierujemy się zasadą aby każdemu zaoferować taką pomoc w leczeniu i terapii jakiej sami oczekiwalibyśmy będąc na jego miejscu. Podomedical to jedyne takie miejsce z interdyscyplinarnym podejściem do stóp. Odwiedź nas i postaw pierwszy krok żeby zadbać o swoje stopy.

Nowe wyświetlenia strony
Nowi pacjenci
Nowe polubienia
O nas

O nas

Podomedical to gabinety kompleksowo zajmujące się problemami stóp. Są wynikiem wieloletniej pracy z pacjentami podologicznymi cierpiącymi na różne choroby ogólne. Są miejscem gdzie każdy pacjent uzyska fachową pomoc w zakresie terapii stóp oraz kończyny dolnej bez konieczności odwiedzania wielu specjalistów często oddalonych o wiele kilometrów.

Pracujemy na sprzęcie oraz kosmetykach renomowanych producentów

Certyfikaty i szkolenia

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras sit amet mauris nec leo vestibulum finibus. Vestibulum vulputate, est at pretium tempus, velit turpis tempor urna, a ullamcorper nibh ligula iaculis libero. Mauris ac lectus vitae justo blandit dictum. Cras convallis suscipit ligula, eu sollicitudin neque viverra nec.